Špecialista na geoekológiu

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Tajovského 28, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.09.2018
min. 519 € /10. platová trieda/ + osobný príplatok do výšky 743 € , v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva analytické, metodické a koordinačné činnosti pri tvorbe projektov so zameraním na rozvoj vidieka a obnovu dediny, poskytuje konzultácie pri tvorbe projektov pre vybrané cieľové skupiny, vedenie a spracovávanie komplexnej účtovnej agendy pre programy a projektovú činnosť
- systematicky zabezpečuje, aktualizuje a udržiava informačné databázy o území v oblasti ochrany a tvorby životného prostredia s celoštátnou pôsobnosťou a o pridelených dotáciách v rámci Programu obnovy dediny
- vykonáva vyhodnocovacie práce pri tvorbe máp a iných grafických výstupov, komplexnej príprave vstupov pre automatizované spracovanie údajov, hromadnej korešpondencii
- vykonáva konzultačno-poradenskú, expertnú a posudkovú činnosť vo vybraných oblastiach starostlivosti o vidiecke životné prostredie
- monitoruje aktuálne trendy, dokumenty a činnosti v oblasti starostlivosti o vidiecke životné prostredie, aplikuje ich v osvetovo-propagačnej činnosti a na modelových územiach

- základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
- pružný pracovný čas
- príspevok na DDS
- práca v organizácii zapojenej do medzinárodných projektov
- odborný rast

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do17.08.2018.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- nekonfliktnosť

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3462819  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 519 € /10. platová trieda/ + osobný príplatok do výšky 743 € , v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.