Analytik / SW architekt

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Tajovského 28, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 € , v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza užívateľských požiadaviek a systémových procesov a na ich základe vytvorenie zadania pre vývojový tím
- objektovo orientovaná analýza a návrh GUI
- vývoj, architektúra a následné testovanie softvérových riešení, spolupráca pri tvorbe konzistencie dátových modelov, tvorba IT stratégie, koncepčných materiálov a sprievodnej dokumentácie
- zabezpečenie nasadenia vytvorených SW aplikácií do reálnej prevádzky, inštalácia aplikačnej vrstvy na serverových počítačoch, inštalácia a nastavenie klientskej vrstvy, technická podpora klientov, príprava a realizácia užívateľských školení

- práca v organizácii zapojenej do medzinárodných projektov
- odborný rast
- základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
- služobný notebook a mobilný telefón

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do 13.08.2018. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
CSS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť a skúsenosti s modelovacími nástrojmi CASE nástroje (napríklad Enterprise Architect)
- znalosť UML
- znalosť SQL a jedného z programovacích jazykov ( PHP, Python, C# , javascript ) výhodou
- znalosti databázových aplikácií a platforiem na úrovni návrhu relačnej databázy napr. Oracle
- princípy SOA (základy)
- znalosti v oblasti GIS, publikovania na báze webGIS a mapových služieb
- znalosti o technológiách a posledných trendoch, programovacích jazykoch a komunikačných platformách
- analytické myslenie, komunikačné schopnosti a prozákaznícka orientácia, flexibilita, ochota neustále sa učiť nové veci
- samostatnosť, odolnosť voči stresu, zodpovednosť

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3446214  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 € , v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.