Špecialista na environmentálnu výchovu a vzdelávanie

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Kolárovská 55, Zemianska Olča, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.11.2018
min. 519 €/10. platová trieda/ v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava obsahovej náplne a realizácia praktickej lektorskej činnosti v SEV Dropie;
- koordinácia a metodické zabezpečenie neformálnej výchovno-vzdelávacej činnosti zameranej na zvyšovanie environmentálneho povedomia s regionálnou a národnou pôsobnosťou;
- podieľanie sa na vypracovaní a realizácii regionálnych, celoštátnych a medzinárodných projektov zameraných na environmentálnu výchovu, výchovu k trvalo udržateľnému rozvoju a propagáciu,
- návrh a tvorba metodických materiálov, príručiek, publikácií a programov mimoškolskej environmentálnej výchovy;
- zabezpečenie realizácie vzdelávacích podujatí pre pedagógov, koordinátorov environmentálnej výchovy, samosprávy, odborných organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou;

- základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
- pružný pracovný čas
- príspevok na DDS
- práca v organizácii zapojenej do medzinárodných projektov
- odborný rast

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do19.10.2018. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika, ekológia, učiteľstvo zamerané na prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- profesionálne vystupovanie
- organizačné schopnosti
- záujem pracovať s deťmi
- kreativita
- samostatnosť
- prezentačné zručnosti
- schopnosť vystupovať pred väčším publikom rôznej vekovej kategórie
- absolvované DPŠ vítané
- znalosť legislatívy v oblasti ochrany ŽP

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3285333  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 519 €/10. platová trieda/ v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.