Údržbár - elektrikár

SLOVDEKRA s.r.o.

Miesto práce
DEKRA, Panónska cesta 47, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
19.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a opravy zariadení STK. Údržba a opravy vybavenia budov. Obsluha a údržba plynovej kotolne. Starostlivosť o areál Stanice Technickej Kontroly.

• Prvé 3 dni PN doplatené do 100%
• Darčekové poukážky
• Kupóny EK a TK
• Doplnkové dôchodkové poistenie hradené v pomere 1:1
• Príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
• Materskou organizáciou je celosvetová nemecká DEKRA – máte u nás stabilitu a dlhodobú perspektívu
• Pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov
- vyučený elektrikár
- technické myslenie
- skúsenosti na podobnej pozícii
- komunikatívna zručnosť
- prozákaznícky prístup
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- bezúhonný

SLOVDEKRA s.r.o. je spoločnosť oprávnená pre technické a emisné kontroly vozidiel. Od roku 1998 je zároveň znaleckou organizáciou pre odbor cestná doprava, a od roku 1995 je aktívna v oblasti typových a homologizačných skúšok. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a terajší názov SLOVDEKRA nesie od roku 1995, kedy k nej pristúpila nemecká spoločnosť DEKRA. Technické a emisné kontroly pre všetky kategórie vozidiel vykonáva vo svojich ôsmich staniciach technickej kontroly(STK) po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

P.O.BOX 100
850 07 Bratislava 57

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Szabóová
Tel.: +421264286942
E-mail: poslať životopis
ID: 3555009   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000