Personalista

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
a.s.a.p.
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom stretnuti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná personálna agenda na oddelení ľudských zdrojov
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov
- príprava podkladov na spracovanie miezd
- príprava podkladov na vytvorenie zmlúv pre zamestnancov
- komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami ( prihlasovanie, odhlasovanie, hlásenie zmien, zasielanie výkazov , ...)
- archivácia dokladov podľa platného zákona o archivácii

- Motivačné finančné ohodnotenie
- Stabilné postavenie v etablovanej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho odborného rozvoja ( školenia a podobne )
- Široký výber firemných benefitov
- Príjemná pracovná atmosféra

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala a spĺnaťe inzerované požiadavky, neváhajte nás kontaktovať prostrednictvom e-mailu na adresu hnatikova@slovclean.sk

Na zaklade veľkeho mnozstva uchádzačov, budeme kontaktovať iba vyselektovaných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ludske zdroje

Ostatné znalosti

Personalistika - expert
Mzdové účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

personalistika aspoň 3 roky

- prax v oblasti personalistiky 3 roky
- znalosť pracovno-právnych predpisov
- výborná znalosť Zákonníka práca
- schopnosť dodržiavať určené termíny
- samostatnosť
- precíznosť a presnosť

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

ID: 685337   Dátum zverejnenia: 8.1.2018