Majster/vedúci zmeny - Sereď Priemerná mesačná mzda 1500€

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacPresná výška mesačnej mzdy závisí od počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohliada na plynulý chod prác v prípade neprítomnosti objektového vedúceho podľa jeho pokynov
- organizuje a zadeľuje prácu pre upratovačov
- dohliada nad plnením úloh, nad kvalitou čistenia, nad dodržiavaním bezpečnosti pri práci
- dohliada na správne postupy a použitie prostriedkov na čistenie
- je súčasťou upratovacej zmeny a dohliada na čistotu prideleného objektu

Pracovný čas : denná - 07:20 do 17:40 hod. . nočná - 18:10 do 04:30 hod.

Mzda:
- TPP 1500€ mesiac
- SZČO 2000€ mesiac

- možnosť dlhodobej spolupráce
- pri TPP príspevok na stravovanie bez doplatku zamestnanca
- po roku navýšenie mzdy
- kvartálny dochádzkový bonus 50€
- príspevok na stravovanie nad rámec legislatívy 4€ odpracovaný deň.
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- dochvíľnosť
- precíznosť
- trpezlivosť
- čistý register trestov
- skúsenosť s vedením ľudí

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 4440584  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac