Reagujte bez životopisu

Pracovník odpadového hospodárstva - exteriér. Jedna zmena

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 4,03 EUR/hod.Mzda na TPP - 4,8€ hod. (fix. 4,03€ + osobné 0,77€) Mzda pre SZČO - 6,50€/hod. (fix. 5€ + osobné 1,5€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka na pozíciu Pracovník odpadového hospodárstva.

Pracovná doba:
8:00 - 16:30.
Od pondelka do piatku. Práca aj každú druhú sobotu.

Náplň práce:
Práca na exteriéry za každého počasia
- práca s bremenami
- triedenie odpadu, presúvanie odpadu (plech železo kov sklo plast)
- zametanie a údržba vonkajších priestorov a výrobnej haly
- obsluha lisov + odpadové hospodárstvo
- zber odpadu z výrobných liniek

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť dlhodobej práce
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na číslo
Bezplatná linka :0800 555 777

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- dochvíľnosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 4218764  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,03 EUR/hod.