Majster/Vedúci zmeny - Sereď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,5 EUR/hod.TPP: 5,50€, SZČO od 7,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje plynulý chod prác v prípade neprítomnosti objektového vedúceho
podľa jeho pokynov
- organizuje a zadeľuje prácu pre upratovačov
- dohliada nad plnením úloh, nad kvalitou čistenia, nad dodržiavaním
bezpečnosti pri práci
- dohliada na správne postupy a použitie prostriedkov na čistenie
- je súčasťou upratovacej zmeny a dohliada na čistotu prideleného objektu

Pracovná doba podľa dohody:

- 8 až 12 hodinové zmeny

- práca v mladom dynamickom kolektíve

V prípade záujmu zašlite prosím svoje CV na uvedený mail, do názvu prosím uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate, alebo cez portál PROFESIA. Kontaktovať nás môžete aj cez našu bezplatnú linku 0800 555 777.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- chuť učiť sa nové veci
- komunikatívnosť
- cit pre detail
- dôslednosť
- dochvíľnosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3974212  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.