Projektový manažér/ kalkulant

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Nástupný plat TPP od 1000€/brutto, SZČO od 1300€ +pravidelné automatické navyšovanie + zaujímavý motivačný odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu zodpovedá za efektívnu – hospodárnu realizáciu výkonných prevádzkových činností v zmysle záväzných vnútropodnikových pravidiel, noriem spoločnosti a uzatvorených zmlúv.

Špecifické činnosti:

a) zabezpečuje
- prípravu podkladov pre efektívny výkon činností, so zameraním na úplnosť a
aktualizáciu dokumentov jednotlivých objektov a kalkulácií.
- kalkuláciu nových služieb na objektoch
- výkon operatívnej činnosti na objektoch spoločnosti v spolupráci s OV
- prípravu cenových kalkulácií, plánovanie a spracovávanie nových ponúk
- koordináciu objektových vedúcich
- dodržiavanie a napĺňanie štandardov spoločnosti pre vykonávanie činnosti
- všetky úlohy súvisiace s predmetom činnosti spoločnosti podľa pokynu
priameho nadriadeného
- podklady pre porady v spolupráci s priamym nadriadeným a príslušnými
oddelením
- kontrolu kvality služieb na objektoch v spolupráci s kontrolórom kvality
- metodicky spravuje reportovací systém nákladovosti/ziskovosti
- plnenie ostatných úloh a príkazov svojho nadriadeného

b) zodpovedá
- kalkuluje, plánuje a sleduje jednotlivé nákladové položky
- spracováva a prijíma opatrenia k realizácií riadenia kvality v objektoch
- navrhuje zmeny technického vybavenia, harmonogramu činností, rajonizácie
objektov a kontroluje ich efektivitu
- za rozvoj aktivít na objekte podľa požiadaviek zákazníka
- kontroluje odchýlky vo fakturáciách u zverených zákazníkov
- dodržiavanie správneho fungovania a plnenia nákladového reportovacieho
systému zodpovednými pracovníkmi
- za plnenie ostatných úloh a pokynov priameho nadriadeného

c) spolupracuje
- s pracovníkom, ktorý pripravuje podklady pre fakturáciu
- s objektovými vedúcimi
- so zástupcami zákazníka
- s externým útvarom pri zásobovaní objektu materiálom a technikou
- s odborným útvarom pri zabezpečovaní personálnych a mzdových nárokov
- s odborným útvarom pri plánovaní a výkone školení
- s odborným útvarom pri výkone kontroly

- práca v mladom dynamickom kolektíve,
- auto,
- mobilný telefón,
- notebook,
- školenia,
- teambuildingy,
- ďalšie benefity Vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate inzerované požiadavky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adresu :[email protected]

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- analytické zručnosti

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3553010  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat TPP od 1000€/brutto, SZČO od 1300€ +pravidelné automatické navyšovanie + zaujímavý motivačný odmeňovací systém