Upratovač/ka Žilina na 1 alebo 2 hodiny denne

SLOVCLEAN a.s.

Vysokoškolákov 8069/52, 010 08 Žilina, M. R. Štefánika 1- Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnné upratovačky na upratovacie práce v Žiline na 1 alebo 2 hodiny denne.
Práca na 1 hodinu denne od PO-PIA v čase od 07:30 do 08:30 hod.
Práca na 2 hodiny denne (pracuje sa 2x týždenne)- čas pohľa dohody s vedúcou objektu.
Náplň práce:
- vysávanie,
- umývanie podlahy mopom,
- utieranie prachu,
- upratovanie soc. zariadení,
- udržiavanie bezprašného prostedia a iné upratovacie práce podľa pokynov
nadriadeného.

- možnosť stabilnej brigády

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0948 469 022 alebo na bezplatnú linku: 0800 555 777.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre poriadok

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3211941  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou