Pracovník pre spracovanie a likvidáciu odpadov

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
734 EUR/mesiacTPP: 734€ SZČO: 6,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov s platným preukazom VZV - pre spracovanie a likvidáciu odpadov.
Práca sa vykonáva 7,5 hodín denne.
Pracovné zmeny a pracovný čas:
Týždeň: ranná - od 06:00 do 14:00 hod.
Týždeň: poobedná - od 14:00 do 22:00 hod.

Pracuje sa každý pracovný deň od PO/PIA!

Náplň a popis práce:
• spracovanie a likvidácie odpadov,
• zber odpadov na mieste vzniku a ich preprava do skladu odpadov,
• triedenie jednotlivých druhov odpadu,
• obsluha zariadenie (lis, VZV, Milkrun, a pod.),
• vykonáva jednoduché manuálne práce súvisiace s prípravou odpadov pred ich spracovaním alebo likvidáciou,
• evidencia odpadového hospodárstva,
• úprava a čistenie verejných stojísk, odpadových nádob , separácia a likvidácia odpadov,
• preprava odpadov na VZV,
• preprava odpadov do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál,
• lisovanie odpadov,
• správy o nasýtení kontajnera na dennej báze,
• pomocné práce na zbernom dvore.

Platný preukaz VZV podmienkou!

- možnosť stabilného a dlhodobého zamestnania

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte ihneď kontaktovať na tel. č.: 0948 469 022 alebo na našu bezplatnú linku 0800 555 777.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať
- spoľahlivosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3192764  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 734 EUR/mesiac