Upratovač/ka - Bratislava : denné a nočné zmeny s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné upratovačky a upratovačov na upratovacie a čistiace práce na letisku v Bratislave.
Práca sa vykonáva v pracovnom čase :
- denná zmena od 06:00 do 18:00 hod .
- nočná zmena od 18:00 do 06:00 hod.
- práca sa vykonáva 12 hodín denne: denná/nočná-2 dni voľno, podľa dohody

Prevádzka letiska je nepretržitá- pracovné zmeny si dohodnete dopredu s vedúcim objektu.

Náplň práce:
Upratovanie priestorov letiska v Bratislave: príletová/ odletová hala:
– umývanie podlahy mopom, strojové čistenie pohlahy, utieranie prachu+ leštenie pridelenej plochy+zrkadlovej plochy, sociálne zariadenia, služobné priestory a chodby, VIP salóniky, upratovanie lietadiel a ostatné upratovacie práce o ktorých Vás oboznámime na osobnom stretnutí.

- Prax s upratovaním- výhodou!
- Výpis z registra trestov podmienkou!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,60€/ hodina

možnosť stabilnej práce

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte ihneď kontaktovať na tel. č.: 0948 469 022 alebo na našu bezplatnú linku 0800 555 777.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať
- spoľahlivosť

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor Slovclean
E-mail: poslať životopis
ID: 3192764   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,60€/ hodina