Chceš ísť na Grape? Poď s nami upratovať areál festivalu a lístok máš zdarma.

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Letisko Piešťany, a.s., Žilinská cesta, Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.8.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3€ netto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brigáda v termíne od 10.8.2018 do 12.8.2018
- upratovanie a udržiavanie čistoty v areáli počas konania festivalu Grape a po jeho skončení
- práca v 6 až 8 hodinových zmenách
- vek nad 18 rokov !

- odmena 3 eurá/ hod. netto vyplatené hneď po skončení práce
- ZDARMA vstupenka na festival
- ZDARMA pitný režim
- pracovné oblečenie a ochranné pomôcky ( tričko, šiltovka, rukavice)
- ubytovanie v oplotenej kontrolovanej zóne vo vlastných stanoch alebo autách

V prípade záujmu nás kontaktujte zaslaním svojho CV cez portál Profesia.Kontakt: 0948 469 022 alebo naša bezplatná linka je 0800 555 777. Dlho neváhajte, miesta sa zapĺňajú!
Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienka je odpracovať MINIMÁLNE dve 6 až 8 hodinové zmeny
- spoľahlivosť
- chuť pracovať

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 3140548   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3€ netto/ hodina