Upratovačka drogérie- Dolný Kubín na 1,5 hodiny denne

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú upratovačku na upratovanie priestorov drogérie- Dolný Kubín.
Práca sa vykonáva 1,5 hodiny denne - pracovný čas po dohode s vedúcou objektu.
Náplň práce:
- vysávanie,
-utieranie prachu,
- umývanie podlahy mopom.

možnosť dhlohobej brigády

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na bezplatnú linku 0800 555 777, mobilné číslo: 0948 469 022, Prípadne zašlite svoje CV prostredníctvom tohoto portálu. Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- dôslednosť
- zodpovednosť
- precíznosť

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 3096149   Dátum zverejnenia: 6.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou