Upratovacie v Bratislave s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Slovclean - líder na slovenskom trhu v upratovacích a čistiacich prácach - rozširuje svoj tím zamestnancov na pozícii Upratovač/-ka.
Hľadáme nových kolegov na naše objekty v rámci Bratislavy.
Tvojou pracovnou úlohou budú UPRATOVACIE PRÁCE RÔZNEHO CHARAKTERU podľa požiadaviek klientov, napr.: upratovanie vo výrobných halách, nákupných centrách, v bankách,kanceláriách príležitostné upratovanie a pod.

Pracovný čas závisí od objektu a bude upresnený počas výberového procesu.

V prípade záujmu nás na uvedenom telefónnom čísle zastihnete len v čase medzi 8:30 - 16:00. Ďakujeme.

- príležitosť pre dlhodobú, stabilnú prácu a pravidelný príjem,
- možnosť práce na DOHODU, TPP, SZČO,
- práca v prosperujúcej spoločnosti.

Termín osobného stretnutia si môžete dohodnúť telefonicky V PRACOVNÝCH DŇOCH, tj. PO-PIA v čase od 8:30 - 16:00 hod na tel.čísle:0948 288 300

Bezplatná linka : 0800 555 777

Pohovor sa koná v presne dohodnutý čas .
Registrácia prebieha vždy v pracovné dni medzi 9:00 - 15:00.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pomocné práce

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, manuálna zručnosť,
- lojálnosť a pracovitosť,
- dochvíľnosť,
- vítaná je predchádzajúca skúsenosť s obdobnými prácami, nie je však podmienkou.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1873294  Dátum zverejnenia: 27.4.2016