Manažér kvality - asistent

SLOVATYS, spol. s r. o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacSkutočná výška mzdy bude závisieť od schopností, kvalifikácie a vzdelania uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora QM s vedením systému manažérstva kvality a bezpečnosti potravín.
Udržiavanie certifikácie IFS Food.
Zodpovednosť za kvalitu výrobkov spoločnosti vo všetkých stupňoch výroby, od suroviny až po finálny výrobok.
Zodpovednosť za riadne dodržiavanie výrobných postupov a procesov spoločnosti.
Kontrola dodržiavania kvalitatívnych opatrení na základe platných štandardov a usmernení.

Návrhy na zlepšenie vo výrobnom procese.
Vykonávanie interných auditov kvality.
Vyhotovovanie kvalitatívnych záznamov a ich kontrola.
Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami.

Zamestnanecké benefity budú upresnené na osobnom pohovore.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis priamou odpoveďou.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, bezpečnosť potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obore vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť.
Kooperácia v rámci kolektívu.
Zameranie na kvalitu.
Precíznosť.

Spoločnosť SLOVATYS, spol. s r.o. pôsobí viac ako 25 rokov na slovenskom aj zahraničnom trhu ako výrobná spoločnosť v oblasti spracovania čerstvého ovocia a zeleniny.
Výrobno - logistické centrum sa nachádza v Seredi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Báncziová
E-mail: poslať životopis
ID: 4594791  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac