Operátor výroby

SLOVATYS, spol. s r. o.

Miesto práce
Niklová 55, 926 01 Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 550 EUR (skutočná výška mzdy bude dohodnutá individuálne s jednotlivými kandidátmi na osobnom pohovore podľa ich schopností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SLOVATYS hľadá svojho Výrobno - logistického centra v Seredi pracovníka do výroby - spracovanie ovocia a zeleniny.
Práca pozostáva z manuálneho triedenia, umývania, krájania a balenia ovocia a zeleniny.

mesačný dochádzkový bonus
príplatky za výkon
možnosť nadčasovej práce za príplatky
gastro lístky
zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis priamou odpoveďou alebo nás kontaktujte telefonicky.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
zodpovednosť
ochota pracovať
tímová spolupráca

Spoločnosť SLOVATYS, spol. s r.o. pôsobí viac ako 20 rokov na Slovenskom aj zahraničnom trhu ako výrobno - logistická spoločnosť v oblasti spracovania čerstvého ovocia a zeleniny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Niklová 55
92601 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Fáziková
E-mail: poslať životopis
ID: 1790477   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 550 EUR (skutočná výška mzdy bude dohodnutá individuálne s jednotlivými kandidátmi na osobnom pohovore podľa ich schopností)