Asistent kvality

SLOVATYS, spol. s r. o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacSkutočná výška mzdy bude závisieť od schopností, kvalifikácie a vzdelania uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dodržiavania kvalitatívnych opatrní na základe platných štandardov a usmernení manažéra kvality.
Vykonávanie interných auditov kvality.
Vyhotovovanie kvalitatívnych záznamov a ich kontrola.
Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami.
Administratívne činnosti spojené so systémom kvality.

Zamestnanecké benefity budú upresnené na osobnom pohovore.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis priamou odpoveďou.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potravinárska výroba

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v potravinárstve minimálne 1 rok je nutnosť, alebo môže byť nahradená ukončeným vysokoškolským vzdelaním v odbore potravinárstvo.
Samostatnosť.
Kooperácia v rámci kolektívu.
Zameranie na kvalitu.
Precíznosť.

Spoločnosť SLOVATYS, spol. s r.o. pôsobí viac ako 25 rokov na slovenskom aj zahraničnom trhu ako výrobná spoločnosť v oblasti spracovania čerstvého ovocia a zeleniny.
Výrobno - logistické centrum sa nachádza v Seredi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1004691  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac