Sústružník

SLOVARM, a.s.

Miesto práce
Dolná 1259/2, Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 800 eur mesačne podľa skúseností uchádzača. Príplatky ku mzde: dochádzkový bonus 30 eur /mesačne, pohyblivá zložka mzdy dohodou od 100-200 eur mesačne, sťažnostný príplatok cca 130 eur/mesačne, príplatky za nadčasy, polročné a koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba jednoduchých jadier pre kovanie a odlievanie, výroba jednoduchých rotačných zápustiek, vyhadzovačov, puzdier, kolíkov a rôznych náhradných dielov pre kovanie a mechanickú obrobňu.
Oprava a výroba závitových matíc na JUS.

dobrý kolektív, príspevok na stravovanie, príspevok zamestnávateľa na 3.piliér, odmeny za zlepšovacie návrhy, polročné a koncoročné prémie,
firemné akcie, vianočné darčeky, vitamínové balíčky a rôzne iné benefity...

Informácie o výberovom konaní

Práca na 1 zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba

Počet rokov praxe

1

pozornosť, spoľahlivosť, samostatnosť, technická gramotnosť, strojárske myslenie

SLOVARM, a.s. je kľúčový výrobca domových a bytových armatúr, ako aj komponentov pre rozvod vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania, ďalej je výrobcom výrobkov z plastov, hlavne sanity a systému PPR a výrobcom meracej a regulačnej techniky - tlakomerov a teplomerov. Zamestnáva viac ako 200 zamestnancov. SLOVARM pôsobí hlavne v strojárskom priemysle, ale dodáva aj do odvetví automobilového, stavebného priemyslu a do zdravotníctva.
Spoločnosť má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhoch v strednej a východnej Európe, viac ako 100 zmluvných obchodných partnerov na Slovensku a v Česku a 50 kooperačných partnerov. Vyrába viac ako 5000 druhov výrobkov a svoje výrobky exportuje do 24 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4503048  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac