Technológ na plasty

SLOVARM, a.s.

Miesto práce
Dolná 15, Myjava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 100 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností uchádzača (dohodou) + pohyblivá zložka mzdy mesačne (dohodou), polročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technická podpora výroby pri produkcii výliskov, optimalizácia procesov vo výrobe z plastov, riešenie technických problémov, spolupráca s výrobným oddelením a oddelením kvality,
určovanie noriem spotreby pracovného času,
cenové kalkulácie na nové výrobky,
vypracovanie návrhov TP na nové výrobky,
správa technologickej dokumentácie, zmenové riadenie

- možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania
- produktové školenia výrobkov
- flexibilná pracovná doba
- dobrý kolektív
- firemné akcie a podujatia, vianočné balíčky
- príspevky na kultúrne podujatia a spoločenské akcie
- príspevok na DDP
- príspevky pri životných jubileách
- teplé obedy, pitný režim

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.slovarm.sk/media/zasady-na-web-SLOVARM.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výroba plastov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológie plastov

Počet rokov praxe

1

technická gramotnosť, samostatnosť, tímová práca, skúsenosti spracovania plastov, konštrukcia foriem, znalosť technologických postupov, normovania

SLOVARM, a.s. je kľúčový výrobca domových a bytových armatúr, ako aj komponentov pre rozvod vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania, ďalej je výrobcom výrobkov z plastov, hlavne sanity a systému PPR a výrobcom meracej a regulačnej techniky - tlakomerov a teplomerov. Zamestnáva viac ako 200 zamestnancov. SLOVARM pôsobí hlavne v strojárskom priemysle, ale dodáva aj do odvetví automobilového, stavebného priemyslu a do zdravotníctva.
Spoločnosť má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhoch v strednej a východnej Európe, viac ako 100 zmluvných obchodných partnerov na Slovensku a v Česku a 50 kooperačných partnerov. Vyrába viac ako 5000 druhov výrobkov a svoje výrobky exportuje do 24 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4145812  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac