Obchodný zástupca (ž/m ) - BB alebo Zvolen

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
850 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda TPP 850 EUR + obchodná odmena (finálnu výšku odmeny ovplyvňujú výsledky predaja). Celková mzda s odmenou môže byť aj vo výške 1400 EUR. Pre živnostníka formu odmeny upresníme na stretnutí, ak je predajca šikovný, odmena može ísť aj do výšky 1800 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je komunikácia s ľuďmi tvojou silnou stránkou a predajné zručnosti máš v malíčku? Hľadáš zaujímavú a dynamickú prácu priamo v teréne? Svet telekomunikačných služieb je tvoja šálka kávy? Ak chceš mať výšku svojej celkovej mzdy vo svojich rukách, máme pre teba skvelú príležitosť! Pridaj sa k nám a využi naplno svoje schopnosti a potenciál.

Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov bez praxe, poskytneme vám kvalitné zaškolenie aj ďalší odborný rozvoj.

Čo ťa na tejto pozícii čaká?
• Budeš stále v pohybe a aktívne oslovovať našich potenciálnych, ale aj existujúcich zákazníkov s pestrou ponukou služieb digitálnej televízie, internetového pripojenia, dátových služieb či telefonovania priamo v teréne.
• Tvojou hlavnou úlohou bude poskytnúť im radu pri výbere služby z nášho portfólia.
• Pridelíme ti tvoj vlastný región spolu s obchodným plánom, ktorého plnenie budeš mať priamo vo svojich rukách.
• Svoje komunikačné zručnosti využiješ pri vedení obchodných stretnutí s cieľom presvedčiť zákazníka o kúpe našich produktov.
• Súčasťou tvojej práce bude dať bodku za každým obchodom uzatvorením obchodnej zmluvy.
• Aby sme ťa vedeli podporiť v tvojej práci, budeš nám pravidelne reportovať svoju predajnú činnosť.

• Budeš mať od nás silnú podporu vo forme intenzívnej cielenej reklamnej kampane.
• Staneš sa predajcom kvalitných služieb od veľkej lokálnej telekomunikačnej spoločnosti priamo v teréne.
• Poskytneme ti individuálne a komplexné zaškolenie (hradené firmou).
• Pri predaji ti pomôže naša kvalitne vybudovaná infraštruktúra a vysoký potenciál klientov v jednotlivých mestách a obciach.
• Ak využiješ svoj potenciál, môžeš spolu s nami kariérne rásť až na pozíciu tím lídra.

Budeš mať k dispozícii:
Notebook
Zdieľaný firemný automobil na pracovné výjazdy v teréne s kolegami pre TPP
Mobilný telefón aj na súkromné účely pre TPP
Ďalšie benefity - Dni voľna naviac, príspevok na dôchodkové sporenie, zľavy na produkty spoločnosti Edenred benefity, MultiSport karta a iné.

Záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky podľa profilu sa ozveme a dohodneme si termín osobného pohovoru. Pred nástupom do pracovného pomeru máš možnosť odskúšať si prácu obchodníka v teréne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / Telekomunikácie /Obchod

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ideálne aspoň 1 rok praxe v oblasti predaja.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba požadujeme?

Ak si komunikatívny, rád nadväzuješ kontakt s ľudmi, si náš človek.
Prax v oblasti obchodu je vítaná.
Práca vyžaduje cestovanie a návštevy zákazníka.
Ak sa rád učíš, si ochotný sa aj naďalej vzdelávať, si samostatný a zodpovedný, môžeš byť pre Slovanet tým pravým.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis