Logistik / nákupca so znalosťou SAP

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
1 300 EUR/mesiacZverejňujeme min. hodnotu mzdy k danej pozícii. Finálna úroveň základnej mzdy na pozícii vychádza zo skúseností, znalostí a praxe kandidáta. K základnej mzde prislúcha široká ponuka benefitov v soc. programe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

Hlavnou náplňou tvojej práce bude zabezpečenie internej a externej spolupráce v rámci dodávateľského reťazca a rovnako aj správa skladového softvéru. Ďalej budeš realizovať činnosti súvisiace s plynulým fungovaním oddelenia logistiky a jeho flexibilitou v súvislosti s realizáciou interných a externých požiadaviek. Vhodné len pre kandidátov, ktorí môžu pracovať aj s bremenami v sklade !

Čo budeš robiť?

• Zabezpečovať spoluprácu s dodávateľmi tovaru, materiálu a služieb a taktiež zodpovedať za ich vhodný výber po dohode s vedúcim oddelenia logistiky.
• Vytvárať objednávky tovaru v podnikovej aplikácii SAP v ktorej budeš zároveň evidovať stav tovaru a materiálu.
• Zabezpečovať prepravu tovaru a materiálu v spolupráci s prepravnými spoločnosťami.
• Zodpovedať za príjem tovaru na sklad a jeho expedíciu, manipulácia s tovarom / bremenami nad 10kg.
• Zodpovedať za súlad účtovných a fyzických zásob v sklade.
• Zabezpečovať párovanie faktúr, dodacích listov s vystavenými objednávkami a dodaným tovarom.
• Spolupracovať s internými odberateľmi spoločnosti (zamestnanci, inštalační partneri).
• Podieľať sa na inventúrach skladu a udržiavať minimálne skladové zásoby jednotlivých komponentov podľa stanoveného kľúča.

Čo ti ponúkame?

• Práca v slovenskej IT/ Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami.
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast.
• Flexibilný pracovný čas.
• Možnosť čiastočne pracovať z domu.
• Dni voľna naviac.
• Príspevok na dôchodkové sporenie.
• Zľavy na produkty spoločnosti.
• Edenred benefity Café – cafeteria.
• MultiSport karta a iné ďalšie.

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 2 roky praxe v danej oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba požadujeme?
Očakávame technické zručnosti, rozvážnosť, samostatnosť a spoľahlivosť.

Ostatné znalosti:

SAP MM - Mierne pokročilý - PODMIENKA
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
MS Internet Explorer - Mierne pokročilý

Kvalifikačné požiadavky:

• prax v danej oblasti min. 2 roky
• odborné znalosti z oblasti logistiky, skladového hospodárstva a prepravy tovarov sú výhodou,
• znalosť cudzích jazykov je výhodou,
• certifikáty dokladujúce odbornú spôsobilosť sú výhodou,
• znalosti z oblasti colnej deklarácie sú výhodou,
• flexibilita, adaptabilita.

Ak sa rád učíš, si ochotný, samostatný a zodpovedný, môžeš byť pre Slovanet tým pravým.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis