Pracovník sieťových služieb - BB / KE / TN / BA

Slovanet, a.s.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mesačná brutto mzda 1700,- eur môže byť ešte upravená podľa skúseností kandidáta. Juniori / absolventi sa tiež môžu prihlásiť, základná mesačná mzda brutto je 1400,- eur. K základnej mzde prislúchajú variabilné zložky mzdy, ktoré upresníme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

Do nášho sieťarského tímu hľadáme šikovného juniora, ktorý je zapálený pre oblasť networkingu a chce na sebe pracovať. My ponúkame príležitosť naučiť sa a vyskúšať si prácu so širokým spektrom moderných technológií vo všetkých fázach životného cyklu projektu. Okrem správy zákazníckych projektov budeš mať možnosť zapojiť sa aj do správy našej siete ako telekomunikačného poskytovateľa.

• zabezpečuješ rozvoj a správu kostrovej a distribučnej časti siete spoločnosti
• spravuješ a zabezpečuješ technologické platformy CGN, ISG, LNS
• participuješ na dizajne zákazníckych riešeniach
• implementuješ WAN a LAN siete pre externých enterprise a SOHO zákazníkov
• zabezpečuješ dokumentáciu sieťových riešení
• poskytuješ odborné rady a zabezpečuješ servisnú činnosť pre interných a externých zákazníkov
• riešiš incidenty, obnovuješ správnu funkciu po havarijných stavoch a neočakávaných situáciách

Čo ti ponúkame?

• Práca v slovenskej IT/ Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami.
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast.
• Flexibilný pracovný čas.
• Preplatenie školenia na získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike.
• Dni voľna naviac.
• Príspevok na dôchodkové sporenie.
• Zľavy na produkty spoločnosti.
• Edenred benefity Café – cafeteria.
• MultiSport karta a iné ďalšie.

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / IT / elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sieťové zariadenia a technológie

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba požadujeme?

ZNALOSTI A ZRUČNOSTI
• požadované znalosti minimálne na úrovni certifikácie CCNP
• odborné skúsenosti s konfiguráciou smerovačov, prepínačov a firewall-ov CISCO
• administrácia LAN/WAN – pokročilý
• UNIX/Linux – pokročilý
• výhodou sú znalosti:
F5 BIG-IP (LTM, PEM, DNS, AFM)
Cisco SD-WAN
Cisco SD-Access
programovací alebo skriptovací jazyk

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
• schopnosť rýchleho učenia a ochota sa vzdelávať
• entuziazmus pre oblasť networkingu a nových technológií
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis