Pracovník služieb zákazníkom - tím Call Centra (ž/m)

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
850 EUR/mesiacAk chceš mať výšku svojej mzdy vo svojich rukách, máme pre teba skvelú príležitosť! Základná mzda 850,- eur + variabilná zložka mzdy až do výšky 500,- eur. Okrem obchodných odmien k pozícii prislúchajú aj ročné bonusy, mimoriadne odmeny a široká ponuka benefitov v soc. programe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše Call Centrum hľadáme aktívnu posilu s proklientskym nastavením.
Ak si tímový hráč a baví ťa telefonická komunikácia, si tu správne.

Čo bude tvojou úlohou?

• Tvojou hlavnou úlohou bude starostlivosť o súčasných a nových zákazníkov, ako aj informovanosť potenciálnych zákazníkov.
• Riešenie požiadaviek zákazníkov a sledovanie obchodnej príležitosti v zmysle princípov zákazníckej orientácie.
• Telefonická komunikácia na dennej báze a taktiež komunikácia prostredníctvom služby webchat.
• Poskytovať poradenské služby a aktuálne informácie o službách zákazníkom.
• Zabezpečovať predaj služieb a produktov zákazníkom na základe telefonického alebo písomného (e-mailového) oslovenia.
• Na základe komunikácie s klientom budeš vypracovávať typizované zmluvy a dodatky, ktoré následne spracuješ v internom systéme.
• Vykonávať administratívne činnosti spojené s predajom a následným zákazníckym servisom.
• Spolupracovať s príslušnými oddeleniami.
• Spracovávať obchodnú korešpondenciu (písomnú a elektronickú) so zákazníkmi.
• Riešiť záležitosti súvisiace s elektronickou fakturáciou.
• Na základe postúpených podkladov budeš aktualizovať informácie o zákazníkoch v interných informačných systémoch.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky našej kolegyne, ale nie je sa čoho obávať, väčšina našich kolegýň a kolegov dostala priestor s nami zostať aj po návrate mamičiek.

Čo ti ponúkame?

• Práca v slovenskej IT/ Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami.
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast.
• Kolegiálne pracovné prostredie.
• Možnosť čiastočne pracovať z domu.
• Dni voľna naviac.
• Príspevok na dôchodkové sporenie.
• Zľavy na produkty spoločnosti.
• Edenred benefity Café – cafeteria.
• MultiSport karta a iné ďalšie...

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

• Aktívny prístup k práci.
• Príjemné vystupovanie, aby vzájomná komunikácia bola potešením na oboch stranách.
• Skúsenosti z oblasti poskytovania služieb zákazníkom alebo telefonického predaja sú výhodou.
• Odborné znalosti z oblasti IT/Telco služieb a techniky sú výhodou.
• Flexibilitu, ktorá ti pomôže zvládnuť a prispôsobiť meniacemu sa portfóliu našich služieb.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis