Operátor Monitorovacieho centra siete (ž/m) TN

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
840 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 840 EUR pri úväzku 40 hodín týždenne + výkonnostná odmena až do výšky 200 EUR + ďalšie príplatky a odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

Tvojou hlavnou úlohou bude monitorovať dátovú, hlasovú a prenosovú sieť spoločnosti prostredníctvom monitorovacích IS, výpadky liniek, produkčných serverov, monitorovaných služieb a napájania na uzloch.

Čo budeš robiť?

• Budeš sledovať alarmy v monitorovacích systémoch a taktiež výpadky dátových, hlasových, prenosových a signalizačných liniek.
• Vzniknuté poruchy budeš riešiť cez tiketový systém, telefonicky a e-mailom.
• Súčasťou tvojej práce bude aj komunikácia s kľúčovým zákazníkom a interkonekt partnerom – informuje o priebehu riešenia. Okrem toho budeš v úzkom kontakte s pracovníkmi zodpovednými za odstránenie poruchy.
• Centrálne preberieš nahlásené závady, poruchy a oznámenia o výpadkoch.
• Budeš evidovať servisné návštevy v dátových centrách a kostrových uzloch.
• Pomocou aplikácií ústrední budeš riešiť hlasové poruchy.
• Zabezpečíš agendu oznámenia plánovaných prác spolu so zverejnením oznamu na webstránku spoločnosti.

Čo ti ponúkame?

• Práca v slovenskej IT/ Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami.
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast.
• Dni voľna naviac.
• Príspevok na dôchodkové sporenie.
• Zľavy na produkty spoločnosti.
• Edenred benefity – cafeteria (možnosť čerpania peňažného príspevku na voľný čas zamestnanca).
• MultiSport karta a iné ďalšie.

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

IT / Telekomunikácie / Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Intranet - Expert
UNIX/Linux - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba požadujeme?

Kvalifikačné požiadavky:

• Schopnosť a ochota pracovať v 12-hodinových zmenách, 7 dní v týždni (striedanie dennej zmeny, nočnej zmeny a voľna).
• Odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky.
• Prehľad v internetovej oblasti - typy pripojenia na internet, e-mail, www.
• Prax v uvedenej oblasti je výhodou.
• Zrozumiteľný a slušný prejav v telefonickom kontakte so zákazníkom.

Ak sa rád učíš, si ochotný sa aj naďalej vzdelávať, si samostatný a zodpovedný, môžeš byť pre Slovanet tým pravým.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis