Tester aplikácií - Bratislava

Slovanet, a.s.

Záhradnícka, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZverejňujeme minimálnu úroveň základnej mzdy na pozícii. Finálna mzda vychádza zo skúseností, znalostí a praxe kandidáta a môže byť vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa u nás čaká ?

• manuálne testovanie webovej aplikácie na základe detailnej funkčnej špecifikácie a návodov,
• príprava testovacích dát
• systémové integračné testovanie pomocou SoapUI
• dokumentácia výsledkov testovania, zaznamenávanie chýb identifikovaných počas testu (DevOps), dohľad nad ich správnym vyriešením
• riešenie pripomienok, chýb reportovaných zákazníkom
• aktualizácia dokumentácie, príručiek
• nasadenie aplikácie do testovacieho, akceptačného a produkčného prostredia
• komunikácia a spolupráca s vývojárskym a analytickým tímom (analýza problémov, návrhy na riešenie)

Čo ti ponúkame?

• Práca v slovenskej IT/Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast
• Kolegiálne pracovné prostredie, príjemná firemná atmosféra
• Kafetéria, zľava na produkty, príspevok na DDS, zľavy u dodávateľov, voľné dni pre teba
multisport karta a ďalšie- práca v dynamickej telekomunikačnej spoločnosti

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

XML - Základy
SQL - Základy
Agilné metodiky - Základy
DevOps - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Kvalifikačné požiadavky:
  • prax v predmetnej oblasti je výhodou
  • znalosti Visual Source Safe, MS SQL, programovacích jazykov a administrácie operačného systému MS Windows sú výhodou
  • výborná znalosť práce s balíkom MS Office
  • základná znalosť anglického jazyka (najmä technická oblasť) je výhodou

2. Vyžadované pracovné a osobnostné predpoklady:
  • analytické myslenie
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť
  • schopnosť spolupracovať, resp. pracovať v tíme
  • flexibilita, operatívnosť – schopnosť pružne reagovať na kladené požiadavky
  • ochota učiť sa nové veci, zanietenosť pre samoštúdium

3. Odborné požiadavky:
  • skúsenosti s testovaním webových/desktopových aplikácií
  • písanie testovacích scenárov, dokumentácie
  • ovládanie bug tracker nástrojov napr. DevOps;
  • základná znalosť: XML, MS SQL, SoapUI

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 4432982  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac