Pracovník sieťových služieb Access (ž/m)

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 450 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy na pozícii vychádza zo skúseností, znalostí a praxe kandidáta a môže byť vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Access tímu hľadáme sebavedomého ambiciózneho človeka, ktorého baví práca na sieťových zariadeniach a vzdelávať sa na nových technológiách. Čo nevieš, to ťa naučíme.

Čo ťa u nás čaká ?

Spravuješ a konfiguruješ sieťové zariadenia.
Obnovuješ správnu funkciu po havarijných stavoch a neočakávaných situáciách, pravidelne zálohuješ a vyhodnocuješ systémové záznamy.
Inštaluješ a aktualizuješ programové vybavenie, servery, prepínače, smerovače a shapery.
Zabezpečuješ dokumentáciu sieťových zariadení.
Zabezpečuješ a zodpovedáš za servisnú činnosť a správu internej a externej siete.
Poskytuješ odborné rady a zabezpečuješ servisnú činnosť pre zákazníkov.
Spolupracuješ s odd. VAUS pri zapájaní a odpájaní zákazníkov a infraštruktúry.
Definuješ prístupové profily na zariadeniach podľa produktov.
Zodpovedáš za dodržiavanie všetkých všeobecne záväzných právnych noriem a interných noriem spoločnosti súvisiacich s vykonávanou činnosťou.

Čo ti ponúkame?
• Možnosť čiastočnej práce z domu
• Práca v slovenskej IT/Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast
• Kolegiálne pracovné prostredie, príjemná firemná atmosféra
• Kafetéria, zľava na produkty, príspevok na DDS, zľavy u dodávateľov, voľné dni pre teba,
multisport karta a ďalšie

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, telekomunikácie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Cisco IOS - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Routers - Mierne pokročilý
MS Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
flexibilita, operatívnosť
schopnosť pružne reagovať na zadané požiadavky,
schopnosť pracovať efektívne,
ochota učiť sa nové veci

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 4398853  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac