C#.NET Developer (ž/m)

Slovanet, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
2 500 EUR/mesiacZákladná mzda je minimálna, môže sa meniť v závislosti od skúseností, zručností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa u nás čaká ?

* Budeš súčasťou SCRUM tímu, ktorého úlohou je na základe biznis požiadaviek nachádzať technické riešenia a implementovať ich.
* Tvojim cieľom bude zabezpečiť interným alebo externým zákazníkom efektívnu podporu ich biznis procesov.
* Dennou rutinou bude vývoj v C# a práca s Visual Studiom prípadne HTML, CSS, JavaScript.

Čo ti ponúkame?

* Práca v slovenskej IT/Telco profesionálnej spoločnosti s najnovšími technológiami.
* Čiastočný Home office je pre nás nie len benefit, ale aj bežný spôsob práce.
* Priestor na vzelávanie a odborný rast.
* Kafetéria, zľava na produkty, príspevok na DDS, zľavy u dodávateľov, voľné dni pre teba, multisport karta a ďalšie.

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériam, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Expert
C# - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame, že si už niečo preskákal (la), ovládaš C# prípadne HTML, CSS, JavaScript a prácu s Visual Studiom máš v krvi.
Ďalšie skratky, s ktorými sa u nás stretneš a je dobré ich mať v životopise, sú DevOps, Agile, SCRUM, .NET, Blazor, WCF, WebAPI, REST, Dapper, Entity Framework.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 4360193  Dátum zverejnenia: 28.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac