Administrátor sieťovej bezpečnosti - Fortinet

Slovanet, a.s.

Záhradnícka, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď
1 800 EUR/mesiac* Zverejňujeme minimálnu úroveň základnej mzdy na pozícii. Finálna mzda vychádza zo skúsenosti a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu IT a sieťovej bezpečnosti hľadáme nového kolegu.
Hlavnou náplňou tvojej práce bude implementácia sieťovej bezpečnosti našich zákazníkov na produktoch od spoločnosti Fortinet a následná podpora nasadených riešení.
Chceš chrániť zákaznícke dáta, hľadať slabé miesta v zabezpečení a navrhovať riešenia?
Potom neváhaj a skroluj ďalej.

Čo budeš robiť?

• Vykonávať správu špecializovaných bezpečnostných zariadení, ktoré sú v pôsobnosti tímu IT a sieťovej bezpečnosti.
• Zabezpečovať konfiguráciu a prevádzku špecializovaných bezpečnostných zariadení. Obnovovať tieto zariadenia po havarijných stavoch, pravidelne ich zálohovať a vyhodnocovať systémové záznamy. Inštalovať a aktualizovať firmware/OS.
• Poskytovať odborné rady a zabezpečovať servisnú činnosť pre zákazníkov.
• Navrhovať a implementovať centralizovaný spôsob správy zverených špecializovaných bezpečnostných zariadení.
• Udržiavať dokumentáciu k spravovaným špecializovaným bezpečnostným zariadeniam.
• Udržiavať a pravidelne aktualizovať evidenciu licenčného a hardvérového vybavenia zverených špecializovaných bezpečnostných zariadení.
• Podieľať sa na riešení zákazníckych problémov v spolupráci s kolegami iných oddelení a na implementácii nových služieb pre zákazníkov na báze špecializovaných bezpečnostných zariadení.

• Práca v slovenskej telko/internetovej profesionálnej spoločnosti s najnovšími
technológiami.
• Priestor na ďalšie vzdelávanie a odborný rast (možnosť absolvovania NSE certifikácie).
• Kolegiálne pracovné prostredie.
• Zaujímavé zamestnanecké benefity : kafetéria, zľava na produkty, príspevok na DDS,
zľavy u dodávateľov, voľné dni zdravia, multisport karta a ďalšie.

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, telekomunikácie, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Fortinet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 2 roky praxe v oblasti sieťovej bezpečnosti s produktami Fortinet sú pre nás podmienkou.

Očakávame analytické myslenie, rozvážnosť, samostatnosť a chuť sebavzdelávať sa. Záujem o nové technológie.

Kvalifikačné požiadavky:

• Certifikácia NSE 4
• Odborné znalosti z oblasti IT, sietí, telekomunikačných
služieb a techniky.
• Znalosť protokolov a sieťových technológii (switching,
routing, dynamický routing, IPsec)
• Znalosť skriptovacích jazykov shell, Perl, PHP, awk je
výhodou.
• Potrebné základné administrátorské znalosti Linux,
Windows.
• Aktívna znalosť anglického jazyka (najmä technická
oblasť).

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 4333038  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac