Reagujte bez životopisu

Pracovník sieťových služieb net tím - Bratislava, BB, TN

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ polročné bonusy, realizačné alebo mimoriadne odmeny, príspevok zamestnávateľa na 3. pilier a široké spektrum zamestnaneckých benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho sieťarského tímu hľadáme šikovného juniora, ktorý je zapálený pre oblasť networkingu a chce na sebe pracovať. My ponúkame príležitosť naučiť sa a vyskúšať si prácu so širokým spektrom moderných technológií vo všetkých fázach životného cyklu projektu. Okrem správy zákazníckych projektov budeš mať možnosť zapojiť sa aj do správy našej siete ako telekomunikačného poskytovatela.

Pracovník sieťových služieb:
1. zabezpečuje rozvoj a správu kostrovej a distribučnej časti siete spoločnosti,
2. spravuje a zabezpečuje technologické platformy CGN, ISG, LNS,
3. participuje na dizajne zákaznických riešení,
4. implementuje WAN a LAN siete pre externých enterprise a SOHO zákazníkov,
5. zabezpečuje dokumentáciu sieťových riešení,
6. poskytuje odborné rady a zabezpečuje servisnú činnosť pre interných a externých zákazníkov,
7. rieši incidenty, obnovuje správnu funkciu po havarijných stavoch a neočakávaných situáciách.

  • práca v stabilnej spoločnosti perspektívneho telco trhu,
  • možnosť prístupu k novým technológiám,
  • možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania,
  • zaujímavé zamestnanecké benefity,
  • moznost HO 2/3 a iné.

Žiadosti spolu so životopisom posielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Kandidáti, ktorí budú vyhovovať požiadavkám a zaujmú nás, budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za záujem, bohužiaľ nevieme sa venovať každému uchádzačovi osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, telekomunikácie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • VŠ alebo ŠŠ technického smeru,
  • znalosť anglického jazyka (technická angličtina),
  • prax v predmetnej oblasti je výhodou,
  • odborné skúsenosti z oblasti konfigurácie smerovačov a prepínačov CISCO alebo RouterOS sú výhodou,
  • PC zručnosti s operačnými systémami typu Windows, UNIX / LINUX,
  • absolvované školenie resp. akadémia CISCO systémov, znalosti minimálne na úrovni certifikácie CCNA alebo ekvivalent,
  • výborná znalosť práce s programami: MS Office, ovládanie iných programov je výhodou,
  • certifikáty dokladujúce odbornú spôsobilosť sú výhodou,
  • znalosť programovacieho alebo skriptovacieho jazyka je výhodou.

2. Vyžadované pracovné a osobnostné predpoklady:
  • zodpovednosť,
  • spoľahlivosť,
  • samostatnosť,
  • flexibilita, operatívnosť – schopnosť pružne reagovať na zadané požiadavky,
  • schopnosť tímovej práce,
  • komunikačné zručnosti,
  • schopnosť pracovať efektívne,
  • ochota učiť sa nové veci,
  • odolnosť voči stresu a záťaži.

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovanet, a.s.
Tel.: +421220828111
E-mail: poslať životopis
ID: 4109289  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac