Softvérový architekt

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiac+ polročné bonusy, realizačné odmeny, príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, široké spektrum zamestnaneckých benefitov Zverejňujeme približnú hodnotu mzdy k pozícii. Po stretnutí a zvážení vašej kvalifikácie a skúseností sa mzda dohaduje individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akého človeka hľadáme:
Sme partia nadšencov, pre ktorých je programovanie viac koníček, ako iba spôsob zárobku. Vyznáme sa vo svojom remesle a na našich výsledkoch je to poznať. Zaujíma nás čo robíme, s akými ľuďmi pracujeme a aký to má hlbší zmysel. Aby riešenia ktoré vytvárame prinášali úžitok a vysokú pridanú hodnotu. Ak si na rovnakej vlne, pridaj sa k nám.

Na čom robíme:
Náš tím čítajúci asi dve desiatky hláv pracuje na interných aj externých projektoch. Interné riešenia umožňujú našej spoločnosti efektívne fungovať a poskytovať telekomunikačné služby. Externé projekty pomáhajú zákazníkom z korporátneho a verejného sektora napĺňať ich strategické ciele.

Čo bude tvojou náplňou práce a zodpovednosťou:
• Komunikovať s internými aj externými zákazníkmi.
• Zbierať a analyzovať biznis a technických požiadaviek na vývoj IT systémov.
• Navrhovať architektúry softvérových riešení.
• Hodnotiť rôzne alternatívy s cieľom nájsť optimálne riešenie.
• Zodpovedať za správnosť, relevantnosť, efektívnosť a účelnosť navrhovanej architektúry.
• Zabezpečovať dohľad nad realizáciou vybraného riešenia.
• Zodpovedať za kvalitu kódu.
• Implementovať nové požiadavky v procese realizácie zákazky.
• Naprávať nedostatky a chyby pri programovaní.
• Pripravovať dokumentáciu k implementovaným softvérovým riešeniam.
• Pripravovať informácie pre manažment spoločnosti pre podporu rozhodovania.

Prečo pracovať pre Slovanet:
• Sme stabilná spoločnosti s významným postavením na trhu.
• Ponúkame zaujímavé odborné výzvy na interných a externých projektoch.
• Každý má možnosť ďalšieho vzdelávania, odborného rastu a prístup k najnovším technológiám.
• Panuje u nás rodinná a priateľská atmosféra.
• Hýčkame našich ľudí zaujímavými benefitmi (sick days, fit days, príspevky na dovolenku, flexibilný pracovný čas a mnoho ďalšieho).

Životopis spolu so žiadosťou zašli na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu správy uveď názov pozície, o ktorú sa uchádzaš. Ak budeš spĺňať predpoklady budeš pozvaný na pohovor. Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem, ale nedokážeme odpovedať všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,IT,elektrotechnické

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
SQL - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
Visual Studio Code - Základy
DevOps - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vyžadujeme znalosť z analýzy SW riešení. Rovnako aj znalosť metodológie vývoja SW systémov.

Počet rokov praxe

5

Osobnostné požiadavky:
• analytické myslenie,
• zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť,
• samostatnosť a proaktivita,
• tímový hráč schopný komunikovať s kolegami,
• prezentačné a komunikačné zručnosti,
• proklientska orientácia.

Kvalifikačné požiadavky:
  • VŠ alebo stredoškolské s maturitou, technické vzdelanie je výhodou,
  • prax v predmetnej oblasti min. 5 rokov,
  • preukázateľná znalosť z analýzy SW riešení,
  • znalosť metodológie vývoja SW systémov,
  • odborné znalosti z oblasti IT a programovania, znalosti IS a sietí sú výhodou,
  • znalosť UML výhodou,
  • znalosť základov programovacích jazykov na báze .NET (C#, ASP.NET), PHP, T-SQL,
  • orientácia v prostredí Visual Studio, MS SQL,
  • skúsenosti s commitovaním práce v systéme DevOps výhodou (bývalé TFS),
  • znalosti práce s užívateľskými programami MS Windows,
  • výborná znalosť práce s balíkom MS Office,
  • aktívna znalosť anglického jazyka (najmä technická oblasť).

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovanet, a.s.
Tel.: +421220828111
E-mail: poslať životopis
ID: 4060833  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac