3,5 EUR/hod.

Brigádnik na administratívnu výpomoc Trenčín

Slovanet, a.s.

Miesto práce
Jilemnického 532/2, 911 01 Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Evidencia pošty v internom informačnom systéme
2. Pomocné práce v archíve (skenovanie, zakladanie zmlúv a dodatkov)
3. Ostatné administratívne práce na základe potreby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,5/h

1. možnosť dlhodobej brigády (na základe dohody o brigádnickej práci študenta)
2. možnosť získať pracovné skúsenosti v perspektívnej telekomunikačnej firme

Svoj životopis posielajte prosím na e-mailovú adresu [email protected] Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- dennú formu štúdia 2.-5.ročníka vysokej školy
- možnosť pracovať minimálne 3 dni v týždni 5-6 hodín (v čase cca 9.00 -15.00)
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- flexibilitu.

Slovanet, a.s. je alternatívny telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý poskytuje domácnostiam internetové pripojenie, digitálnu televíziu a telefónne služby. Firemnej klientele prevádzkuje okrem základnej konektivity aj ďalšie integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete, bezpečnostné a cloudové riešenia, VDI a ďalšie pokročilé služby.

Slovanet sa stále viac zameriava aj na inovatívne riešenia, ako je napr. oblasť internetu vecí (IoT), v ktorej úspešne prevádzkuje už viaceré „smart“ projekty, a spoločnostiam pomáha zvyšovať tržby použitím business a in-store analytiky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Jilemnického 2
91101 Trenčín

Kontakt

ID: 2930280   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,5/h