Account manager/hunter obchodník - IT/telekomunikácie/IT - Banská Bystrica, Košice

Slovanet, a.s.

Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZverejňujeme min. hodnotu mzdy k pozícii. Po stretnutí a zvážení vašej kvalifikácie a skúseností sa mzda môže prispôsobiť dohodou. K pozícii samozrejme prislúchajú obchodné odmeny a široká ponuka benefitov v soc. programe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Banská Bystrica, Košice - do každej lokality hľadáme nového človeka, ktorý bude mať na starosti obchodovanie v pridelenom regióne.

Aktívny predaj a ponuka služieb nie je až tak tažká, ako sa na prvý pohľad zdá. Nová doba IT pokroku prináša mnohé riešenia, ktoré sú pre firmy zaujímavé a stále je čo ponúknuť.
Ak rád komunikuješ, máš veľa známych a zaujímajú ťa ich potreby a priania, ktoré im pomôžeš naplniť, príď to k nám vyskúšať.
Ak máš obchodníckeho ducha a nebojíš sa nových výziev, nezáleží na tom, z akej branže pochádzaš.
Pošli nám jednoducho mail na [email protected].

  • práca pre stabilnú telco spoločnosť,
  • práca v tvorivom a dynamickom kolektíve,
  • možnosť odborného rastu a prístupu k najnovším technológiám,
  • zaujímavé zamestnanecké benefity.

Žiadosti spolu so životopisom posielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kandidáti, ktorí budú vyhovovať požiadavkám a zaujmú nás, budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za záujem a ospravedlňujeme sa, že nedokážeme osobne odpovedať všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

akýkoľvek so záujmom o technológie, telco, IT, IoT, VDI, cloudy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu, akvizícií

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • reprezentatívne vystupovanie,
  • príjemné a profesionálne jednanie so zákazníkom,
  • komunikačné zručnosti,
  • asertivita,
  • dynamickosť,
  • cieľavedomosť,
  • presvedčivosť,
  • prezentačné zručnosti,
  • odolnosť voči stresu a záťaži,
  • zodpovednosť,
  • spoľahlivosť,
  • organizačné schopnosti,
  • samostatnosť v rozhodovaní,
  • schopnosť tímovej práce,
  • operatívnosť, flexibilita

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovanet, a.s.
Tel.: +421220828111
E-mail: poslať životopis
ID: 2416416  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac