Programátor v .NET - pracovisko BB

Slovanet, a.s.

Miesto práce
OC Europa, Na Troskách 26, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel/cieľ pracovného miesta:
Analýza, návrh, implementácia, testovanie a administrácia informačných systémov spoločnosti.

Hlavné činnosti a rozsah zodpovednosti:
1.Vyvíja aplikácie, ktoré tvoria súčasť služieb poskytovaných zákazníkom spoločnosti Slovanet.
2.Vyvíja a spravuje interný informačný systém (technický a ekonomický) spoločnosti Slovanet.
3.Vytvára dokumentáciu vyvíjaných aplikácií a aplikačných a databázových serverov.
4.Podieľa sa na návrhu a vývoji business logiky a grafického rozhrania aplikácií.
5.Zabezpečuje bezproblémový chod aplikácií.
6.Spravuje aplikačné a databázové servery.
7.Vykonáva analytické práce, navrhuje automatizáciu procesov.
8.Zabezpečuje migráciu dát medzi jednotlivými IS.
9.Komunikuje s externými dodávateľmi IS.
10.V spolupráci s externými firmami navrhuje a implementuje softvérové riešenia.

- práca pre stabilnú telco/internetovú spoločnosť,
- práca v tvorivom a dynamickom kolektíve,
- možnosť odborného rastu a prístupu k najnovším technológiám,
- zaujímavé zamestnanecké benefity.

Životopis spolu so žiadosťou posielajte na e-mailovú adresu kariera@slovanet.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Na pozíciu reagujte len v prípade, že máte záujem zamestnať sa na plný pracovný úväzok a pracovať len pre nás. V prípade, že plánujete popri činnosti u nás podnikať alebo vykonávať iné vedľajšie aktivity, na ponuku prosím nereagujte.

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Ostatným uchádzačom sa ospravedlňujeme, v rámci množstva prichádzajúcich životopisov nedokážeme odpovedať každému osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
C# - pokročilý
SQL - základy

Počet rokov praxe

2 roky

Kvalifikačné požiadavky:
- VŠ alebo SŠ s maturitou, technické vzdelanie je výhodou,
- prax v oblasti programovania,
- výborná znalosť .NET Framework, programovacieho jazyka C# je nutnou podmienkou, výhodou je znalosť databázových jazykov SQL a Microsoft SQL servera
- odborné znalosti z oblasti IT, IS, sietí a programovania,
- výhodou je dobrá znalosť programovacieho jazyka Microsoft Visual C++, skriptovacích jazykov JScript, PHP
- dobrá znalosť operačných systémov Microsoft Windows,
- pokročilé znalosti práce s užívateľskými programami MS Windows,
- výborná znalosť práce s balíkom MS Office,
- aktívna znalosť anglického jazyka (najmä technická oblasť),
- znalosti z oblasti podvojného účtovníctva a fakturácie sú výhodou.

Slovanet, a.s. je jedným z najvýznamnejších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Domácnostiam poskytuje internetové pripojenie, telefónne služby a v desiatkach miest aj digitálnu televíziu. Firemným zákazníkom a organizáciám od najmenších až po korporácie poskytuje s internetom aj integrované komunikačné a hlasové služby, virtuálne privátne siete, bezpečnostné a cloudové riešenia a ďalšie služby. Slovanet sa obzvlášť zameriava na inovatívne riešenia, v roku 2015 napríklad spustil prvú LTE sieť pevného internetu na Slovensku a v roku 2016 – opäť ako prvý operátor – spustil sieť internetu vecí (IoT).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zahradnícka 151
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Hercegová
Tel.: 02/20828451
E-mail: poslať životopis
ID: 1713057   Dátum zverejnenia: 14.11.2017