Špecialista - Riadiace systémy

Slovalco, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 14, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva opravy riadiacich systémov, diagnostiku problémov a opravy softvéru pri poruchách a programové výmeny podľa požiadaviek
- zabezpečuje špecifikáciu a rezerváciu ND pre výkon špecializovanej činnosti
- riadi, vykonáva a koordinuje špecializovanú činnosť na pridelených zariadeniach, preberá softvér a hardvér od externých dodávateľov po prehliadkach a opravách
- udržiava technickú dokumentáciu príslušnú k špecializovanej činnosti a prideleného zariadenia v úplnom a aktuálnom stave
- zodpovedá za aktualizáciu, archiváciu aktuálnej, posledne zmenenej verzie softvéru
- tvorí pracovné postupy a návody pre všetky údržbárske činnosti na zariadeniach podľa odbornosti
- vykonáva odborné školenia výkonných pracovníkov v zmysle návodov na obsluhu a údržbu zariadení
- spracováva, analzyuje stav zariadení a navrhuje opatrenia na zlepšenie nedostatkov
- poskytuje technickú pomoc pri riešení a odstraňovaní všetkých technických problémov

prémie, príplatky, nadštandardná zdravotná starostlivosť, finančný príspevok na rekreáciu a regeneráciu pracovnej sily, firemné kultúrno-spoločenské a športové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Slovalco, a.s. bola založená v roku 1993.
Hlavným predmetom činnosti je výroba zliatin hliníka z pretavovaných procesných šrotov.
V súčasnosti má spoločnosť 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2544420  Dátum zverejnenia: 24.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou