Operátor výroby

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec
Termín nástupu
ihneď
760 - 1 400 EUR/mesiacVýška platu je závislá od pracovnej pozície a náročnosti práce a je tvorená základným platom, prémiou za kvalifikáciu a bonusmi za produktivitu; 80,- EUR dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeciálne pozície na výrobnej linke vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí. Pracovné zaradenie na konkrétnu pozíciu bude podľa zručnosti, technického myslenia a ochoty aktívne sa zapájať do výrobného procesu.
Práca v 2-zmennej prevádzke.

Ponúkame:
- stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- príjemné prostredie
- sociálny program
- obedy/večere v areáli spoločnosti
- príspevok na dopravu
- dodatočný motivačný bonus pre kľúčových, kvalifikovaných zamestnancov
- dochádzkový bonus do výšky 80,- EUR/mesiac
- referral program (odmena za nábor) 600,- EUR
- zamestnanecká zľava na výrobky našej spoločnosti vo výške 10 % (platí aj pre rodinných príslušníkov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- manuálna zručnosť a technické myslenie - nutnosť
- precíznosť a samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť zvládať fyzicky náročnejšie práce
- výhodou je prax vo výrobe okien a dverí

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 4507739  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac