Vedúci údržby

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiac1.700 EUR/mesiac uvedená mzda sa skladá z fixnej mzdy a variabilnej zložky (do 20 % mzdy) - v závislosti od praxe a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvalifikovaného a spoľahlivého manažéra, ktorý bude viesť naše oddelenie údržby. Ako manažér údržby budete zodpovedný za riadenie inštalácií, opráv a údržbu zariadení v našej spoločnosti.

Ďalšie práva a povinnosti manažéra údržby:
- vedenie tímu šikovných údržbárov,
- riadenie a optimalizácia procesov na oddelení údržby,
- sledovanie výdavkov a vytváranie budgetu na údržbu,
- plánovanie TPM,
- vedenie riadenej dokumentácie,
- (nevyhnutný) pravidelný reporting

Ponúkame:
- stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- príjemné prostredie
- sociálny program
- obedy v areáli spoločnosti
- príspevok na dopravu
- referral program (odmena za nábor) 600 EUR
- zamestnaneckú zľavu na výrobky našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť technických vlastností mechanických a elektrických systémov,
- vynikajúce organizačné a riadiace schopnosti,
- predchádzajúce manažérske skúsenosti sú veľkou výhodou,
- výborné komunikačné zručnosti,
- komunikačná angličtina alebo nemčina na technickej úrovni je výhodou

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 4434751  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac