Technik kvality

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec
Termín nástupu
dohodou
od 700,-EUR do 850,-EUR/brutto je základná hrubá mesačná mzda; variabilná zložka je závislá od skúseností a všeobecnej kvalifikácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie reklamácii na izolačné sklo
- Zavádzanie nápravných opatrení na reklamácie
- Verifikácia opatrení
- Metodické vedenie kvalitára skla
- Technická podpora výroby
- Schvaľovanie odchyliek podľa platných noriem
- Report na vedenie spoločnosti

Ponúkame:
- stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas pre THP pracovníkov
- príjemné prostredie
- teambuldingové akcie pre zamestnancov
- sociálny program
- obedy / večere v areáli spoločnosti
- príspevok na dopravu
- referrál program (odmena za nábor) 400,- EUR
- zamestnanecká zľava na výrobky našej spoločnosti vo výške 10%

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ovládanie NJ alebo AJ slovom a písmom - podmienkou
- Čítanie technickej dokumentácie - podmienkou
- Skúsenosti v oblasti kvality – výhodou, nie je podmienkou
- Ovládanie predpisov a noriem izolačného skla - výhodou, nie je podmienkou

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 3794159  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700,-EUR do 850,-EUR/brutto je základná hrubá mesačná mzda; variabilná zložka je závislá od skúseností a všeobecnej kvalifikácie kandidáta