Reagujte bez životopisu

Servisný technik údržby

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec
Termín nástupu
dohodou
930 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie kandidáta; ponúkame dochádzkový bonus do výšky 80,- EUR/mesiac; dodatočný motivačný bonus pre kľúčových, kvalifikovaných zamestnancov; príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna elektrická a elektro-pneumatická údržba zariadení a strojov na výrobu skla;
- zber dát o efektívnosti funkcie všetkých zariadení a samostatná diagnostika porúch a chýb;
- rýchle odstránenie vzniknutých porúch;
- spolupráca pri montáži a uvedení do prevádzky nových zariadení / liniek;
- podpora pri vytváraní a optimalizácii pravidelných plánov údržby
- sledovanie potrieb náhradných dielov, definovanie požiadaviek na sklad náhradných dielov;
- evidencia oprav;

Ponúkame:
- stabilnú prácu v nadnárodnej spoločnosti
- sociálny program
- obedy / večere v areáli spoločnosti
- referral program (odmena za nábor) 400,- EUR
- zamestnanecká zľava na výrobky našej spoločnosti vo výške 10% (platí aj pre rodinných príslušníkov zamestnanca )

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, mechatronik

Vodičský preukaz

B

- platné osvedčenie podľa § 21- 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.;
- znalosť NJ alebo AJ veľkou výhodou;
- praktické skúsenosti v oblasti údržby a automatizačnej techniky;
- schopnosť pracovať v tíme

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 2287645  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac