Reagujte bez životopisu

Elektromontér

SlovakTech spol. s.r.o.

Miesto práce
Pri bitúnku, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 900 EUR/mesiacpreplatené nadčasy, zabezpečenie stravy prostredníctvom stravných lístkov, mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho týmu pracovníkov so zameraním na servis a montáž slaboprúdových a silnoprúdových zariadení.

- príjemné pracovné prostredie,
- zaujímavé pracoviská v rámci Slovenska ako napr. práce v tuneloch, železniciach, na väčších stavbách, halách
- zabezpečenie vzdelávania a školení,
- kariérny rast,
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Slaboprúdové a silnoprúdové elektroinštalácie, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne požiadavky: vyhláška 508/2009 z. z. § 21
- doklad o bezúhonnosti - odpis z registra trestov
- flexibilita,
- prax v odbore výhodou,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť SLOVAKTECH s.r.o. založená v roku 2011 je zameraná na dodávateľskú a obchodnú činnosť v oblasti slaboprúdových a silnoprúdových elektroinštaláciách, telekomunikačných a informačných technológií s realizáciou a servisom na platforme komplexných riešení. Produktové portfólio spoločnosti je zamerané na elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy s perimetrickou ochranou budov, slaboprúdové a silnoprúdové inštalácie s pravidelným servisom a údržbou.
Spoločnosť SLOVAKTECH s.r.o. kladie dôraz na kvalitu práce a preto náš tím pripravuje a realizuje projekty pod sloganom „Spoľahlivosť a spokojnosť".
ID: 4576278  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac