Elektromontér (Ref. č.: ID1801ST)

SlovakTech spol. s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 - 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie montážnych prác elektrických zariadení, vedenie nízkeho a vysokého napätia do 1000 V, elektrického osvetlenia a pod. Montáž káblového vedenia a zapájanie rozvodových skríň.

Zamestnancom ponúkame základnú mzdu + pohyblivú zložku mzdy (práce na úkol). Samozrejmosťou sú stravné lístky v hodnote 3,60€ (pri TPP), ubytovanie (v prípade pracovných ciest) a diety.

V prípade záujmu prosíme poslať životopis na adresu slovaktech @slovaktech.sk resp. kontaktovať naše personálne oddelenie: Mgr. Zuzana Michalová, 0905 151 421

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať vo výškach, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie a lojálnosť.

Spoločnosť SLOVAKTECH s.r.o. založená v roku 2011 je zameraná na dodávateľskú a obchodnú činnosť v oblasti slabo a silnoprúdových elektroinštaláciách, telekomunikačných a informačných technológií s realizáciou a servisom na platforme komplexných riešení. Produktové portfólio spoločnosti je zamerané na elektronické zabezpečovacie systémy, kamerové systémy s perimetrickou ochranou a ochranou budov, slaboprúdové a silnoprúdové inštalácie s pravidelným servisom a údržbou.
Spoločnosť SLOVAKTECH s.r.o. kladie dôraz na kvalitu práce a preto náš tím pripravuje a realizuje projekty pod sloganom „Naša kvalita - vaša spokojnosť“.

Adresa spoločnosti

SLOVAKTECH s.r.o.
Bidovce 31
04445 Bidovce
ID: 3464758   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 - 900 EUR