900 - 1 500 EUR

Obchodný zástupca

Slovakia Trend Export - Import, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávky, vytváranie cenových ponúk, zber reklamácii, komunikácia so zákazníkom, hľadanie nových obchodných partnerov,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900EUR je základná zložka plus pohyblivá zložka do 600EUR v závislosti od výkonu

Koncoročná odmena v závislosti od výkonu.

Ponuka je určená pre uchádzačov z okresov Michalovce, Trebišov, Humenné, Vranov nad Topľov,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilnosť, presvedčivosť, dochvíľnosť a príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť je veľkoobchod so železiarskym, záhradným, stavebným a tovarom pre domácnosť. Taktiež máme vytvorenú sieť maloobchodný predajni na západnom Slovensku. Náš tovar distribuujeme do viac ako 1900 predajní po celom Slovensku. Predaj našich výrobkov zasahuje do viac ako 12 krajín v Strednej Európe. Pôsobíme na trhu už viac ako 27 rokov. V súčasnosti zamestnávame viac ako 150 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Michalovská 87/1414
073 01 Sobrance

Kontakt

ID: 3161669   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900EUR je základná zložka plus pohyblivá zložka do 600EUR v závislosti od výkonu