Skladník (Ref. č.: 21)

Slovakia Trend Export - Import, s. r. o.

Miesto práce
Sobrance
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Zakladný plat v hrubom je 570 EUR plus pohyblivá zložka v hrubom je do 400 Eur, v zavislosti od výkonu práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vychystávanie, príjem a balenie tovaru, poprípade nakládky a vykládky kamiónov.

Koncoročná odmena v závislosti od výkonov počas celého roka.

Ponuka práce je určená pre okres Sobrance, Michalovce a okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručný, precízny, spoľahlivý a flexibilný

Naša spoločnosť je veľkoobchod so železiarskym, záhradným, stavebným a tovarom pre domácnosť. Náš tovar distribuujeme do viac ako 1800 predajní po celom Slovensku. Taktiež predaj našich výrobkov zasahuje do viac ako 12 krajín v Strednej Európe. Pôsobíme na trhu už viac ako 25 rokov. V súčasnosti zamestnávame viac ako 130 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Michalovská 87/1414
073 01 Sobrance
ID: 3144943   Dátum zverejnenia: 20.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Zakladný plat v hrubom je 570 EUR plus pohyblivá zložka v hrubom je do 400 Eur, v zavislosti od výkonu práce.