Grafický dizajnér

SLOVAKIA TRAVEL

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacod 1 500€ , v závislosti na komplexnosti a skúsenostiach kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu SLOVAKIA TRAVEL hľadáme GRAFICKÉHO DIZAJNÉRA/-ku, ktorý/á si zoberie na starosti vizuálne výstupy. Prioritne budeš pripravovať vizuály na základe platného dizajn manuálu pre sociálne siete, na náš online portál slovakia.travel, upravovať fotografie, ale aj rôzne iné výstupy (inzercia v printoch, reklamné predmety a iné). Ak máš skúsenosti aj s web dizajnom alebo animáciami/videom, tak máš veľké plus.
Veríme, že aj vďaka tebe budú naše výstupy atraktívne, oslovia ľudí a pomôžu nám v našom spoločnom ciele – prezentovať a propagovať Slovensko doma aj v zahraničí ako cieľovú krajinu cestovného ruchu.
Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí už majú prax či už na strane klienta, alebo agentúry.

So svojím životopisom pošli, prosím, aj svoje portfólio.

Hlavné zodpovednosti:

  • návrh a stráženie grafického dizajnu pre výstupy online a offline na základe aktuálneho dizajn manuálu,
  • samostatná príprava grafických výstupov a tlačových podkladov podľa zadania,
  • aktívna účasť na vytváraní prezentácii a nových nápadov vizuálnych konceptov,
  • spracovanie tradičných tém inovatívnym a netradičným spôsobom,
  • spolupracovanie s kreatívnym tímom a kolegami z ostatných tímov.

​• práca v organizácii so zaujímavou misiou,
• príležitosť pracovať s výnimočnými produktami aj v medzinárodnom prostredí,
• dynamická a zodpovedná práca a sebarealizácia,
• možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 3 roky na podobnej pozícii

• pracovné skúsenosti s vytváraním grafických výstupov 3 roky,
• estetická vnímavosť pre grafiku, fotografiu a brand,
• kreativita,
• time management,
• časová flexibilita.

SLOVAKIA TRAVEL - je rozpočtovou organizáciou, ktorej misiou je podpora rozvoja cestovného ruchu v Slovenskej republike a propagácia a prezentácia Slovenskej republiky v zahraničí a na Slovensku ako cieľovej krajiny cestovného ruchu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Tóth
E-mail: poslať životopis
ID: 4801879  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac