800 - 1 000 EUR

Asistent riaditeľa/ vodič

SLOVAKIA RING AGENCY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie zvereného vozidla
• starostlivosť a kontrola vozidla
• servisovanie vozidla
• objednávanie- nákup tovaru
• administratíva požiadaviek a projektov
• organizácia materiálneho zabezpečenia kancelárie
• podpora kolegom v tíme

Miesto práce
Bratislava a okolie, pracovné cesty Slovensko

Vodičský preukaz B, kategória C výhodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

• práca v serióznej spoločnosti dlhodobo etablovanej na trhu
• práca v mladom kolektíve s plným nasadením a zapálením pre prácu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť,
- komunikatívnosť
- flexibilita
- iniciatívnosť
- spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť rozhodovať sa a učiť sa nové veci.

Bydlisko uchádzača o zamestnanie Bratislava a blízke okolie z dôvodu flexibility práce a krátkej dostupnosti do kancelárie, treba rátať i s víkendovými časmi.

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie (FIA). Areál SLOVAKIA RING prináša okrem profesionálneho motoršportu aj jedinečnú šancu klientom zdokonaliť svoje vodičské schopnosti, vyskúšať si rýchlu jazdu, precvičiť techniku, vychutnať si radosť zo slobody za volantom. Pretekárske tímy a agentúry získali ideálny priestor pre organizáciu kvalitného podujatia z každej stránky. Okruh spĺňa kritériá FIM a FIA pre organizovanie významných medzinárodných motoristických podujatí, vďaka čomu je SLOVAKIA RING miestom konania každoročných svetových podujatí ako: FIA WTCC, FIA GT Series, ADAC GT Masters, Veľká cena SR cestných automobilov, Alpe Adria Championship. Súčasťou areálu je aj prvé profesionálne Centrum bezpečnej jazdy na Slovensku, offroad areál či zvierací Malkia park.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Orechová Potôň 800
930 02 Orechová Potôň

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Göndörová
E-mail: poslať životopis
ID: 3715500   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800