Elektroúdržbár

SLOVAKIA RING AGENCY, s. r. o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť plynulý chod areálu Slovakia Ring po stránke elektrifikácie
- Preventívna a korektívna údržba
- Odstraňovanie zistených porúch
- Komunikácia s externými firmami ohľadom externých opráv

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:

- Flexibilný pracovný čas
- Vianočný bonus
- Stravné lístky v hodnote 4,00 Eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Platná vyhláška podľa §22 alebo §23
- Skúsenosti ako elektrikár alebo ako elektroúdržbár
- Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je VEĽKOU VÝHODOU
- Spoľahlivosť a samostatnosť
- Bezúhonnosť

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je Slovenské motokárové centrum vybudované pod záštitou SAMŠ (Slovenská asociácia motoristického športu) a ktoré predstavuje špičkové stredisko s licenciou pre organizovanie medzinárodných motokárových podujatí. Vonkajšia motokárová trať má v dĺžku 1172 metrov a ponúka ďalších 5 variantov jazdenia. Súčasťou komplexu je paddock, dvojposchodová budova riadiaceho strediska, občerstvenie s vyhliadkovou terasou, administratívne a školiace priestory či technické a prevádzkové priestory. Motokáry sú základnou školou budúcich automobilových pretekárov a v spojení so SAMŠ ponúka nový komplex zázemie pre výchovu mladých talentov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3575044  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000