Čašník, čašníka

SLOVAKIA REAL - IN, a.s.

Miesto práce
Antona Bernoláka, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
740 EUR/mesiacPrémie do výšky 10 % priznanej mzdy, odmeny podľa dosiahnutého hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, podávanie informácií o ponúkaných jedlách, starostlivosť o klientov, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru.

Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí trojhviezdičkového Hotela Kultúra***. Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Ti:
- dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
- stála pravidelná mesačná mzda, stravovanie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
- hotelové wellness, skipas v partnerskom zimnom stredisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu

Novozrekonštruovaný HOTEL Kultúra *** Vám prináša harmóniu krás prírody v spojení s moderným vybavením a službami 3-hviezdičkového hotela. Prepája funkčnosť modernej technológie s ľahkosťou prírodných kompozícií, kde je všetko navrhnuté pre Vaše pohodlie. Ak túžite po príjemnom ubytovaní, gurmánskom zážitku a príjemne strávených chvíľach vo wellness centre len na skok od krásnej prírody, ste na správnom mieste. HOTEL Kultúra*** pre Vás pripraví nezabudnuteľné okamihy relaxácie, príjemnej atmosféry a luxusu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3548844  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac