Čašník, čašníka

SLOVAKIA REAL - IN, a.s.

Miesto práce
Radlinského 1739/21, Dolný Kubín
Termín nástupu
11.06.2018
600 € +mesačné prémie+príplatky za prácu cez víkendy, sviatky, nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, podávanie informácií o ponúkaných jedlách, starostlivosť o klientov, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru.

Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí štvrohviezdičkového Hotel PARK****. Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Vám:
-dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
-stála pravidelná mesačná mzda, platená práca nadčas, stravovanie,
-možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
-skipass

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený e-mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilita

Novozrekonštruovaný HOTEL Kultúra *** Vám prináša harmóniu krás prírody v spojení s moderným vybavením a službami 3-hviezdičkového hotela. Prepája funkčnosť modernej technológie s ľahkosťou prírodných kompozícií, kde je všetko navrhnuté pre Vaše pohodlie. Ak túžite po príjemnom ubytovaní, gurmánskom zážitku a príjemne strávených chvíľach vo wellness centre len na skok od krásnej prírody, ste na správnom mieste. HOTEL Kultúra*** pre Vás pripraví nezabudnuteľné okamihy relaxácie, príjemnej atmosféry a luxusu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3417218  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € +mesačné prémie+príplatky za prácu cez víkendy, sviatky, nadčasy