Cukrárka

SLOVAKIA REAL - IN, a.s.

Miesto práce
Radlinského ulica, Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava cukrárenských výrobkov, zákuskov, sladkých a múčnych jedál a špecialít kuchyne v štvorhviezdičkovom hoteli podľa pokynov šéfkuchára,
- podieľanie sa na zabezpečovaní gastronomických spoločenských podujatí, inventarizácii tovaru a materiálu a podobne.

Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí Hotela PARK**** v Dolnom Kubíne. Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Ti:
-dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
-stála pravidelná mesačná mzda, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie, pracovné oblečenie,
-možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
-skipass,
-množstvo zamestnaneckých zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený e-mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné schopnosti, flexibilita, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, hygienické minimum.

Novozrekonštruovaný HOTEL Kultúra *** Vám prináša harmóniu krás prírody v spojení s moderným vybavením a službami 3-hviezdičkového hotela. Prepája funkčnosť modernej technológie s ľahkosťou prírodných kompozícií, kde je všetko navrhnuté pre Vaše pohodlie. Ak túžite po príjemnom ubytovaní, gurmánskom zážitku a príjemne strávených chvíľach vo wellness centre len na skok od krásnej prírody, ste na správnom mieste. HOTEL Kultúra*** pre Vás pripraví nezabudnuteľné okamihy relaxácie, príjemnej atmosféry a luxusu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3399448  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 €