Recepčná/Recepčný

SLOVAKIA REAL - IN, a.s.

Miesto práce
Radlinského 1739/21, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- privítanie a usmerňovanie hostí a návštev s úsmevom v a n g l i c k o m jazyku,
- zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti zákazníkov,
- poskytovať informácie o hotelových službách a cenách,
- registrácia hostí, prideľovanie izieb,
- rezervácia ubytovania, vystavovanie hotelových účtov,
- hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár,
- inventarizácia tovaru a materiálu a pod.

- využite svoju šancu a pridajte sa k nám, pracujte v krásnom a atraktívnom prostredí štvorhviezdičkového Hotela Park****, staňte sa súčasťou nášho profesionálneho tímu
- ponúkame Vám dlhodobé perspektívne zamestnanie, prácu na hlavný pracovný pomer,
- stálu pravidelnú mesačnú mzdu, platenú prácu nadčas, stravovanie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
- skipass

V prípade záujmu zasielajte svoju žiadosť o prijatie do zamestnania na e-mailovú adresu: [email protected], alebo osobne na rerepcii hotela.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou je prax na recepcii,
- podmienkou je komunikatívna znalosť anglického jazyka - úroveň pokročilý,
- práca na PC,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, asertivitu, flexibilitu, proklientský prístup, lojálnosť a dobrý zdravotný stav,
- výhodou je ovládanie rezervačného systému Hores

Novozrekonštruovaný HOTEL Kultúra *** Vám prináša harmóniu krás prírody v spojení s moderným vybavením a službami 3-hviezdičkového hotela. Prepája funkčnosť modernej technológie s ľahkosťou prírodných kompozícií, kde je všetko navrhnuté pre Vaše pohodlie. Ak túžite po príjemnom ubytovaní, gurmánskom zážitku a príjemne strávených chvíľach vo wellness centre len na skok od krásnej prírody, ste na správnom mieste. HOTEL Kultúra*** pre Vás pripraví nezabudnuteľné okamihy relaxácie, príjemnej atmosféry a luxusu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3191987  Dátum zverejnenia: 19.9.2017