Programátor

Slovakia Online s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,00 eur/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denne spracujeme tisíce informácií zo Slovenska, Česka a aj zvyšku sveta. Sme spoločnosť, ktorá sa venuje monitoringu médií a analýzam. Spracovávame, tlačené, rozhlasové, televízne aj online zdroje. Indexujeme a prehľadávame ich a nakoniec ich pekne naservujeme zákazníkovi k spokojnosti.

Na rozdiel od iných startupov, sme na trhu tretie desaťročie. Pred 2 rokmi sme prešli zmenami a refrešli sme sa. Odstavili sme naše staré systémy, nakódili komplet nový a moderný stack, aby sme vedeli konkurovať iným startupom a garážovkám v tejto oblasti biznisu. Našimi zákazníkmi sú veľké aj malé organizácie a spoločnosti.

Ale naspäť k práci...

Čo od teba potrebujeme :
- Základné znalosti programovania v Ruby a Ruby on Rails
- Základné znalosti programovania v JavaScript
- Základy Práce s Databázami
- Základy práce s NoSQL engine ako ElasticSearch
- Samozrejmé to "otrepané" analytické myslenie a motiváciu

Nevadí ak si Junior, alebo študent vysokej školy. Hľadáme niekoho kto nám pomôže vylepšovať našu aplikáciu, keďže predchádzajúci dodávateľ dostartupoval :)

Appka nám beží a je stabilná, no chcelo by to nové fíčury s ktorými nám vieš pomôcť.

Nebránime sa ani tvojej iniciatíve a radi prijmeme tvoje nápady.
Preferujeme niekoho junior/medior, ktorý bude zodpovedný a pomôže nám s vylepšovaním celého systému. Hlavne niekto kto sa chce vyboostovať v prvej lige a s naozaj veľkými dátami.

Čo ponúkame :
- naozaj flexibilný pracovný čas (no zo začiatku by si tu mal s nami chvíľu byť, aby si pochopil čo potrebujeme)
- jeden produkt, nie 100 projektov s deadline
- super tím
- pracovný priestor (príď k nám do officov kedykoľvek chceš)

Ak máš viac otázok napíš na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Ruby - Základy
JavaScript - Základy
PostgreSQL - Základy

Počet rokov praxe

1

Analytické myslenie a motivácia

Spoločnosť zaoberajúca sa prácou s informáciami, monitoringom médií, analýzami a digitalizáciou textových objektov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3541079  Dátum zverejnenia: 16.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,00 eur/mesačne